Britská kráľovská rodina sa dočká ďalšieho potomka, tehotenstvo oznámila princezná Eugenie

25.9.2020 (Webnoviny.sk) – Britská princezná Eugenie a jej manžel Jack Brooksbank čakajú prvého spoločného potomka. Šťastnú novinku oznámila kráľovská rodina prostredníctvom sociálnych sietí s tým, že dvojica, ktorá sa zosobášila v októbri 2018, by mala dieťa privítať začiatkom roka 2021.

Samotná Eugenie tiež prostredníctvom Instagramu zverejnila fotografiu detských papučiek s popisom „Jack a ja sa veľmi tešíme na začiatok roka 2021,“ ku ktorému pridala emodži bábätka. Dvojica, ktorá sa zoznámila pred niekoľkými rokmi počas lyžovačky, sa zasnúbila v januári 2018 v Nikarague.

Princezná Eugenie je mladšou dcérou princa Andrewa, druhého syna kráľovnej Alžbety II., a jeho bývalej manželky, vojvodkyne z Yorku Sarah Ferguson. Je desiata v línii následníctva na britský kráľovský trón. Princezná je patrónkou viacerých charitatívnych organizácií ako napríklad Teenage Cancer Trust, European School of Osteopathy či Elephant Family.

Viac k témam: dieťa, tehotensto
Zdroj: Webnoviny.sk – Britská kráľovská rodina sa dočká ďalšieho potomka, tehotenstvo oznámila princezná Eugenie © SITA Všetky práva vyhradené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *